Новини

Новини

Підсумкові результати конкурсу на створення корпоративної графічної ідентифікації НКММК "Мистецький Арсенал"

Впродовж конкурсу мали місце певні зміни умов його проведення, обумовлені прагненням отримати найкращий і найефективніший результат: було подовжено строки реєстрації та подачі конкурсних проектів, голосування та оцінювання робіт Експертною групою, а також змінено процедуру розгляду робіт членами Головного журі. Так, на прохання Замовника - БФ "Мистецький Арсенал", етап визначення переможця конкурсу було доповнено двотижневим строком для доопрацювання двох конкурсних проектів, що набрали найбільшу кількість балів за підсумками голосування та оцінювання робіт, - №45 та №137.

Проте, на жаль, кінцева думка членів Головного журі повністю співпала з раніше висловленою думкою членів Експертної групи - жодне з представлених творчих рішень не може бути використане в якості логотипу/знаку найбільшого центру української культури - Мистецького Арсеналу.

Чи є очікуваним результат, середній рівень якого не перевищує 3 бали за 5-бальною шкалою? Адже, як вбачається з таблиці результатів першого етапу конкурсу, робота, що є кращою на думку експертів, отримала середній бал 2,6 з 5 можливих. 

Можливо, недостатньо було висвітлено концепцію, не чітко сформульовано основні завдання, мету та напрямки діяльності Мистецького Арсеналу. 

У будь-якому випадку, за результатами розгляду конкурсних робіт ані експерти, ані члени журі, на жаль, не побачили в представлених конкурсних проектах риси, які мають бути притаманні логотипу головного культурно-мистецького та музейного комплексу країни. 

За таких обставин організаторами конкурсу прийнято рішення про завершення конкурсу без обрання переможця та присудження двох спеціальних премій від спонсора проекту ЮФ "Salans" в розмірі 5 000 грн.* кожна авторам робіт з найвищим рейтингом з-поміж усіх представлених конкурсних проектів - №45 (автор - Рекламна агенція "маркаТвен") та №137 (автор - AQWATERY Design).

Наші вітання призерам!

* Підлягає оподаткуванню згідно з чинним законодавством України.

Коментарі

Коментарів поки що немає


Тільки зареєстровані користувачі можуть відправляти коментарі