Новини

Новини

У конкурсі на створення логотипу триває голосування!

Шановні учасники конкурсу на створення корпоративної графічної ідентифікації Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький Арсенал"! Від голосу кожного з Вас залежить, які з конкурсних робіт потраплять до фіналу конкурсу.
Нагадуємо, що перший етап голосування грунтується на Вашій безпосередній участі та об'єктивному ставленні до робіт інших конкурсантів. Не залишайтеся осторонь, беріть участь у голосуванні та впливайте на результати оцінювання!  
Правила голосування:
Кожний учасник конкурсу має змогу оцінити на інтернет-ресурсі роботи інших учасників цього конкурсу за запропонованою шкалою. При цьому, 
впродовж усього строку голосування учасник конкурсу може змінити свою думку та відкорегувати свю оцінку, збільшивши або зменшивши надану тій чи іншій конкурсній роботі кількість балів.
Учасник конкурсу не має права голосу стосовно власної конкурсної роботи. 
За підсумками голосування, проведеного серед дизайнерів, формується десятка робіт-фіналістів, які проходять до другого туру голосування (обрання переможця за рішенням Головного журі).
Перший етап голосування триває до 29 вересня 2011 року включно.
Остаточний рейтинг конкурсних робіт та перелік робіт-фіналістів за результатами першого туру голосування буде оприлюднено на інтернет-ресурсі 30 вересня 2011 року.

Коментарі

Коментарів поки що немає


Тільки зареєстровані користувачі можуть відправляти коментарі