Spacer_original

Конкурс на створення графічної ідентифікації клуба-туроператора «Географічний Клуб»

Технічне завдання

Графічне зображення логотипу/знаку надається в чорно-білому та кольоровому (CMYK) накресленнях у прямому та інвертному відтворенні.
Розробляється графічний блок, що складається з логотипу/знаку та підпису у двох варіантах: “Географічний Клуб” та "Geographical Club". Використання логотипу/знаку демонструється в двох додаткових макетах:

  • графічний дизайн стандартної візитівки;
  • реклама на бігборді.

Медійні засоби використання логотипу/знаку: поліграфія (растровий та штриховий друк), ТБ, інтернет, сувенірна продукція, зовнішня реклама.

Роботи на розгляд подаються в форматі *jpg у розмірі А2 з резолюцією 150 dpi (під час розгляду журі роботи будуть роздруковані в кольорі у форматі А2). Робочі файли роботи-переможця надаються в форматах *eps, *ai для векторної графіки, *tif для растрової графіки, *mov, *avi для рухомих моделей, *md, *3ds для трівимірної графіки (за потреби). Обов'язковим є надання робочих файлів у векторному вигляді та їх об’ємні версії або візуалізації (за потреби). Обов'язковим до робіт є надання короткого опису та короткий генезис створення логотипу/знаку (це необхідно для уникнення випадкових запозичень або плагіату).

Критерії

  1. Відповідність головній ідеї та напрямкам діяльності ТОВ "Географічний Клуб".
  2. Гармонічне поєднання логотипу/знаку з назвою клубу.
  3. Відповідність технічним умовам.
  4. Зрозумілість – графема не має потребувати пояснень.

Додаткова інформація

ТОВ "Географічний Клуб" (Geographical Club) – клуб-туроператор, що пропонує елітний пригодницький та пізнавальний туризм, забезпечує організацію мандрівок і проведення пізнавальних заходів для дорослих та занять для дітей.

Напрямки діяльності

Нестандартний, не "глянцевий", не пляжний відпочинок. Основні напрямки - далекі країни: Арктика, Антарктика, Південна Америка, Австралія, Канада, екологічні табори. Пізнавальний відпочинок для дорослих у сегменті "люкс", перші "справжні" мандрівки для дітей, пригодницький сімейний відпочинок у сегменті "люкс". Експедиції, дослідження, пригоди. Хоббі-тури: кулінарія та фотографія як пізнання світу.

Характеристики мандрівок

Пізнавальні, емоційні, захоплюючі, нестандартні, індивідуальні.

Головна ідея

Світ такий великий! Відпочинок є засобом заміщення щоденних проблем яскравими позитивними емоціями та враженнями. Єднання з собою можливе через єднання з природою та природньою красою. "Дух мандрів", пригоди всього життя, відкриття власного світу та задоволення від розширення горизонтів!