Технічне завдання

Знаковий склад гарнітури за мовами: кирилиця в обсязі стандартного кодування, а також західна та центральноєвропейська латиниця, виконана в накресленнях regular, italic, bold, bold-italic.

Формат гарнітури - OpenType, оптимізована для екранного відображення. Область застосування: рядкові адаптовані для набору суцільного тексту, великі та капітель - для заголовного набору в рекламі та журналах.

Знаковий склад за типографськими можливостям: рядкові знаки з мінімумом альтернатив, капітель максимально простого малюнка, з мінімумом альтернатив, прописні знаки з максимумом альтернатив і розчерками, маюскульні та мінускульні цифри (пропорційні).

Подання робіт на першому етапі проведення конкурсу (на розгляд Експертної групи) здійснюється в електронному вигляді винятково через конкурсну платформу StairsforDesign. Конкурсні роботи надаються у форматі PDF (розмір сторінки А3).

Конкурсні роботи першого етапу (графема, без технологічного втілення) мають містити наступні накреслення:

– всі українські (неповна кирилиця) та всі англійські (неповна латиниця) літери (накреслення regular);
– цифри, кому і тире (regular).

Шрифт у фінальному вигляді (другий етап конкурсу) має містити, крім повної кирилиці та латинської абетки (з усіма зумовленими капітелями, розчерками, альтернативами тощо), знаки пунктуації та інші обов'язкові стандартні знаки: !"#$%&'()*+,-./:;<=>?@[\]^_`{|}~¢£¤¥¦§©ª«¬®ˉ°±²³¹º»¼½¾†ƒ–—‚„№

Рекомендований шаблон подачі робіт для першого етапу конкурсу. Підписувати шаблони заборонено, оскільки голосування має відбуватись інкогніто.

Також на розгляд Експертної групи (перший етап конкурсу) необхідно надати базові для накреслення літери (обов'язково a, g, з, Д, К) в розмірі 900 pt в кривих у форматі ai*, eps*.

Слідкуйте за новинами на сайті конкурсної площадки, можливі зміни умов проведення конкурсу.